Healthy-Foods10

Toitumiskava

25,00 €

Teenuse hinnas on:

  1. Isikliku toitumiskava koostamine;
  2. Konsultatsioon ja abi tervisliku toitumise valiku tegemisel ning tarvitamise osas;
  3. Tallinna parimate sporditerapeutide ja –massööride soovitused;
  4. Tasuta trenn (tutvuda trennidega saate lahtris „Treeningud“);
  5. Üldised soovitused treeningprotsessi ülesehitamise kohta; Isikliku toitumiskava koostamine ning konsultatsioon! Toitumiskava koostatakse individuaalselt, lähtudes teie eesmärkidest ja võimalustest.

Toote kirjeldus

Esialgu toimub personaalne konsultatsioon, mille käigus fikseeritakse teie peamised ülesanded ning eesmärgid. Pärast seda tehakse kindlaks teie elustiil: töö – kas vaimne või füüsiline, halvad harjumused, maitse-eelistused, organismi tugevad ja nõrgad küljed, allergilised reaktsioonid ning tervise üldseisund. Seetõttu on väga soovitatav vastata küsimustele ausalt, see on ju teie huvides, ning aitab toitumiskava kvaliteetsemalt ja efektiivsemalt koostada. Alles pärast teie organismiga tutvumist hakkame koostama toitumiskava, mis hakkab töötama just teie heaks. Pigem koostame toitumise skeemi, mida on väga kerge järgida. Toitumiskava peab olema selle järgija jaoks reaalne ja võimalik, seetõttu internetis või moeajakirjades pakutud kavad ei pruugi alati teid aidata. Iga inimene elab erinevalt, ühe inimese elustiil võib olulisel määral erineda teise omast, selleks ongi selline teenus nagu isikliku toitumiskava koostamine!

Meie ülesanne on aidata koostada teie jaoks mugav ja kasulik toitumiskava, mis aitab teil saada paremaks, ilusamaks ning tervemaks. Võimsus peitub lihtsuses!

Pärast toitumiskava koostamist saate alati abi ja soovituste saamiseks meie poole pöörduda. Samuti sisaldab teenus 1 trenni külastamist, kus saate oma jõudu proovile panna ning tutvuda treeneriga, kes saab anda teie terviseseisundile hinnangu ning jagada häid soovitusi soovitud eesmärkide saavutamiseks! (tutvuda trennidega saate lahtris „Treeningud“). Toitumiskava saate kätte 2-5 tööpäeva jooksul pärast tasumist.

Keda võib aidata konsultatsioon ja toitumiskava koostamine?

1. Aktiivse elustiiliga inimesi, kes soovivad parandada oma figuuri;

2. Professionaalseid sportlasi;

3. Väheliikuva elustiiliga inimesi kaalust juurdevõtmise ennetamiseks;

4. Inimesi, kes soovivad saada lahti liigsest kaalust;

5. Inimesi, kes soovivad kasvatada lihasmassi;

6. Inimesi, kes soovivad muuta oma toitumist tervislikumaks;

Toitumiskava saate tellida, vormistades tellimust interneti kaudu või kirjutades kirja e-mailile: roman@fitnessline.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Toitumiskava”