cr1
cr1

Creatine Monohydrat 500g

12,00 €

100% kreatiin monohüdraati
500 gr pulbri ühe purgi kohta
suurendab treeningu efektiivsust
võib olla segatud teiste toodetega

Toote kirjeldus

Best body nutrition Creatine Monohydrate pulber sisaldab 500 gr puhast kreatiin monohüdraati ühe purgi kohta ja sobib suurepäraselt kodus kasutamiseks. Ühe portsjoni valmistamiseks tuleb lihtsalt segada 1 teelusikas kreatiin monohüdraati 200 ml vee või mahlaga. Best body nutrition soovitab võtta ka proteiini või süsivesikute shake lihaste suurendamise soodustamiseks.

Inimkeha suudab kreatiini sünteesida, kuid selle lisatarbimine suurendab treeningu efektiivsust, tänu sellele, et ta tagab suure ATP varu, mille tulemusena kasvab võime treenida suurema raskusega pikemaid seeriaid. See seletab miks kreatiini tarbimine on levinud sportlaste seas. Kreatiin moodustub maksas sellistest aminohapetest nagu arginiin, metioniin ja glütsiin. Keha ei saa loomulikul teel metioniini toota ja see tähendab seda, et teda tuleb toiduga või toidulisanditega saada. Kreatiini osa võib olla saadud toidust, suurimad kreatiini allikad on punane liha ja kala. Pärast tarbimist, kreatiin muudetakse ensüüm kreatiinkinaasi abil kreatiinfosfaadiks ja hoitakse lihastes. Kreatiinfosfaat sünteesitakse ATPks (adenosiintrifosfaadiks), mis on lihaste energiaallikas. Mida kõrgem on ATP tase, seda rohkem on energiat. ATP võib üsna ruttu ammenduda lõhustumise käigus. ATP kiireks taastamiseks kasutatakse kreatiinfosfaati ja selle taastamine toimub sekundite või minutite jooksul. Kreatiinfosfaadi varud on 3 – 4 korda suuremad kui ATP-l. Kreatiini tuleb võtta tsüklitena, 4 – 6 nädala järel sama pikk paus, sest regulaarse kreatiini tarbimise katkestamine võib olla kaalukaotuse ja energia vähendamise põhjuseks. Kahju võimalikult väiksena hoidmiseks, toitumine peab olema valkudega ja süsivesikutega rikastatud. Lisaks sellele, kreatiini tarbides tuleb kindlasti tarbida palju vett.

Best body nutrition soovitab võtta 3 gr (1 teelusikas) kreatiin monohüdraati päevas segatuna 200 ml vee või mahlaga. Ei sobi lastele ja noorukitele.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Creatine Monohydrat 500g”