carnipure-vegan-carnitin
carnipure-vegan-carnitin

L-Carnitin 1800 Capsules

20,00 €

kõrgkvaliteetsed, vegan L-karnitiini kapslid
1842 mg L-karnitiini portsjoni kohta
kõrge toorainete kvaliteet
ideaalne liikvel olles
lihtne annustamine

Package: 90 kap
Use: 3 kap

Toote kirjeldus

Best body nutrition pakub L-karnitiini100% vegan, tselluloosist tehtud kapslis. Tselluloos on taimede rakukesta peamine koostisosa. Need vegan kapslid ei sisalda sealiha või veiseliha želatiini. Best body nutrition vegan kapslid on suurepärane alternatiiv, eriti inimestele, kes tahavad loobuda sealiha või veiseliha tarbimisest. L-karnitiini kapslid sisaldavad 1842 mg ühe portsjoni kohta. Best body nutrition tagab selle, et valmistatav toodand on ainult kõrge kvaliteediga, seega selle toidulisandi tootmisel oli kasutatud Lonza CarnipureTM kõrgkvaliteetset toorainet, mis sisaldab 100% L-karnitiini ja 0% D-karnitiini.

L-karnitiini töötatakse välja organismis aminohapetest lüsiinist ja metioniinist ja enamasti paikneb ta organismis lihastes (ka südamelihases) ja maksas. L-karnitiini igapäevase vajaduse osa tuleb toiduga või toidulisanditega saada. L-karnitiin on oluline tegur rasvade ainevahetuses, sest L-karnitiin transpordib pikaahelalisi rasvhappejääke mitokondritesse, kus need rasvhapped oksüdeeritakse metaboolse energia tootmise eesmärgil.

Best body nutrition soovitab võtta 3 L-karnitiini kapslit 20 minutit enne treeningut. Teistel päevadel tuleb võtta 3 kapslit kohe pärast ärkamist. Üks purk sisaldab 90 kapslit.

Tähtis! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi.Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pärast avamist kasutada kuni 3 kuu jooksul. Hoida valguse eest kaitstult, kuivas kohas, 15 – 25 °C temperatuuri juures.

Best body nutrition L-karnitiin 1800 on L-karnitiini sisaldav toidulisand.

Nutritional value per 100 g per portion (3 capsules)
Energy 563 kJ (131 kcal) 17,4 kJ (4,1 kcal)
Fat 0.9 g < 0.1 g
– thereof saturated fatty acids 0.9 g < 0.1 g
Carbohydrates < 0.1 g < 0.1 g
– thereof sugar < 0.1 g < 0.1 g
Protein 10.0 g 0.3 g
Salt < 0.1 g < 0.1 g
Other substances per portion (3 capsules)
L-carnitine 1842 mg

Ingredients:
Carnipure™ (87.4 %) (l-carnitine, acidifier (L (+)-tartaric acid)), cellulose (capsule), releasing agent (magnesium salts of fatty acids).
May contain traces of gluten, milk (contains lactose), soy and egg protein.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “L-Carnitin 1800 Capsules”