A405-BBN Hardcore – Creatin Forte Powder
A405-BBN Hardcore – Creatin Forte Powder

Creatin Forte Powder

15,00 €

100% kreatiin monohüdraadi pulber
5.3 g puhast kreatiini portsjoni kohta
mikroniseeritud, ülipeen pulber
värv- ja magusainetevaba, segatav teiste toodetega
suurendab jõudlust
optimaalne pärast treeningut

Package: 350 g
Use: 6 g

Toote kirjeldus

Best body nutrition Hardcore pakub kõrgkvaliteetset, 100% mikroniseeritud kreatiini pulbrit. Kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline hape, mis aitab suurendada puhast lihasmassi. Hardcore Creatine Forte Powder on ülipeen, mis võimaldab tal kiiresti vees või mahlas lahustuda. Üks portsjon sisaldab 5.3 g puhast kreatiini. Kreatiinaitab moodustada ATP-d, mis on energia tootmise aluseks kehas.

Kreatiini toodab inimkeha aminohapetest (metioniin, glütsiin ja arginiin) põhiliselt neerudes ja maksas.Metioniin on asendamatu aminohape, mida keha ei suuda ise toota ja mida seetõttu peab saama toiduga. Valgud koosnevad aminohapetest. Kreatiini osa võib olla saadud ka toidust, suurimad kreatiini allikad on punane liha ja kala.Pärast tarbimist, kreatiin muudetakse ensüüm kreatiinkinaasi abil kreatiinfosfaadiks ja hoitakse lihastes. Kreatiinfosfaat sünteesitakse ATP-ks (adenosiintrifosfaadiks), mis on lihaste energiaallikas. Madal ATP tase ei võimalda sooritusvõimet pikema aja jooksul säilitada. ATP varu tuleb pidevalt uuendada. Kreatiinfosfaadi ja ATP varud lihastestaastatakse taastumisperioodi ajal.

Kreatiin aitab suurendada lihaste jõudu ja vastupidavust. Kreatiini päevase koguse 3 g võtmine parandab lihase kreatiini konsentratsiooni. Kreatiini tuleb võtta tsüklitena, 4 – 6 nädala järel sama pikk paus, sest regulaarse kreatiini tarbimise katkestamine võib olla kaalukaotuse ja energia vähendamise põhjuseks. Kahju võimalikult väiksena hoidmiseks, toitumine peab olema valkudega ja süsivesikutega rikastatud. Lisaks sellele, kreatiini tarbides tuleb kindlasti juua palju vett. Kreatiini parimat imendumist soodustavad süsivesikud,seegakreatiini on soovitatav võtta viinamarja mahlaga või muu magusa joogiga.

Best body nutrition Hardcore soovitab võtta 6 g kreatiini pulbrit rohke veega või mahlaga. Sõltuvalt treeningu eesmärgist kreatiini pulbrit soovitatakse võtta enne või ideaalselt pärast treeningut. Üks purk sisaldab 350 g.

Tähtis! Kreatiini tarbimine on mõeldud regulaarselt füüsilise aktiivsusega tegelevatele täiskasvanud inimestele. Toidulisand ei asenda treeningut. Kõrge intensiivsusega treeningud nõuavad kreatiini omaduste efektiivset kasutamist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pärast avamist kasutada kuni 3 kuu jooksul. Hoida valguse eest kaitstult, kuivas kohas, 15 – 25 °C temperatuuri juures.

Hardcore Creatine Forte Powder on kreatiini sisaldav toidulisand.

nutritional value per 100 g per portion (6 g powder)
energy < 0,1 kJ (< 0,1 kcal) < 0,1 kJ (< 0,1 kcal)
fat < 0,1 g < 0,1 g
– thereof saturated fatty acids < 0,1 g < 0,1 g
charbohydrates < 0,1 g < 0,1 g
– thereof sugar < 0,1 g < 0,1 g
protein < 0,1 g < 0,1 g
salt < 0,1 g < 0,1 g
other substances per portion (6 g powder)
creatine monohydrate 6,0 g
– thereof creatine 5,3 g

Ingredients:
creatine monohydrate (100%) 200 mesh.
May contain traces of gluten, milk (contains lactose), soy and egg protein.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Creatin Forte Powder”