cr2
cr2

Creatin Chew Tabs

15,00 €

1000 mg kõrgkvaliteetset kreatiin monohüdraati ühe kapsli kohta
tsitruse maitse
ideaalne liikvel olles

Toote kirjeldus

Best body nutrition närimistabletid sobivad inimestele, kellele ei meeldi neelata kapsleid. Nende tablettide närimine on kreatiini tarbimise kõige maitsvam viis.

Inimkeha suudab kreatiini sünteesida, kuid selle lisatarbimine suurendab treeningu efektiivsust, tänu sellele, et ta tagab suure ATP varu, mille tulemusena kasvab võime treenida suurema raskusega pikemaid seeriaid. See seletab miks kreatiini tarbimine on levinud sportlaste seas. Kreatiin moodustub maksas sellistest aminohapetest nagu arginiin, metioniin ja glütsiin. Keha ei saa loomulikul teel metioniini toota ja see tähendab seda, et teda tuleb toiduga või toidulisanditega saada. Kreatiini osa võib olla saadud toidust, suurimad kreatiini allikad on punane liha ja kala. Pärast tarbimist, kreatiin muudetakse ensüüm kreatiinkinaasi abil kreatiinfosfaadiks ja hoitakse lihastes. Kreatiinfosfaat sünteesitakse ATPks (adenosiintrifosfaadiks), mis on lihaste energiaallikas. Mida kõrgem on ATP tase, seda rohkem on energiat. ATP võib üsna ruttu ammenduda lõhustumise käigus. ATP kiireks taastamiseks kasutatakse kreatiinfosfaati ja selle taastamine toimub sekundite või minutite jooksul. Kreatiinfosfaadi varud on 3 – 4 korda suuremad kui ATP-l. Kreatiini tuleb võtta tsüklitena, 4 – 6 nädala järel sama pikk paus, sest regulaarse kreatiini tarbimise katkestamine võib olla kaalukaotuse ja energia vähendamise põhjuseks. Kahju võimalikult väiksena hoidmiseks, toitumine peab olema valkudega ja süsivesikutega rikastatud. Lisaks sellele, kreatiini tarbides tuleb kindlasti tarbida palju vett.

Best body nutrition soovitab võtta 3 Creatin närimistabletti (3 gr) päevas. Üks purk sisaldab 200 tsitruse maitsega tabletti. Ei sobi lastele ja noorukitele.

Nutritional values per 100 g per Tablet
Calorific value 848 kJ / 203 kcal 21 kJ / 5 kcal
Protein 2 % 2 %
Carbohydrates 48 g 1.2 g
Fat 2 % 2 %
Creatine 40 g 1 g

It can cause weight gain. Not suitable for children and young people.
* RDA = % of the recommended daily dose
** 8 g powder with 200 ml water

Ingredients:
Creatine monohydrate, sweetener sorbitol, dextrose, di-calcium phosphate, Acidifier citric acid, magnesium stearate, Orange flavouring, sweetener aspartame (contains a source of phenylalanine, not suitable for diabetics).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Creatin Chew Tabs”