bbn-creathyl
bbn-creathyl

Creathyl caps

18,00 €

3.3 g kreatiini ja 1.2 g L-arginiini portsjoni kohta
tselluloosist tehtud kapslid
suurendab jõudlust
optimaalne pärast treeningut
lihtne annustamine

Package: 100 kap
Use: 5 kap

Toote kirjeldus

Best body nutrition Hardcore Creathyl vegan, tselluloosist tehtudkapslid sisaldavad ühes portsjonis 3.3 g kreatiini ja 1.2 g L-arginiini. Tselluloos on taimede rakukesta peamine koostisosa.Need vegani kaplsid ei sisalda sealiha või veiseliha želatiini.XXL vegan kaplsid on suurepärane alternatiiv, eriti inimestele, kes tahavad loobuda sealiha või veiseliha tarbimisest.

Kreatiini toodab inimkeha aminohapetest (metioniin, glütsiin ja arginiin) põhiliselt neerudes ja maksas.Kreatiini osa võib olla saadud ka toidust, suurimad kreatiini allikad on punane liha ja kala.Inimese organism sisaldab ~100 g kreatiini, millest 95% asub lihastes kreatiinfosfaadi vormis. Kreatiinfosfaat sünteesitakse ATP-ks (adenosiintrifosfaadiks), mis on lihaste energiaallikas. Madal ATP tase ei võimalda sooritusvõimet pikema aja jooksul säilitada. ATP varu tuleb pidevalt uuendada. Kreatiinfosfaadi ja ATP varud lihastestaastatakse taastumisperioodi ajal.Kreatiini päevase koguse 3 g võtmine parandab lihase kreatiini konsentratsiooni. Kreatiini tuleb võtta tsüklitena, 4 – 6 nädala järel sama pikk paus, sest regulaarse kreatiini tarbimise katkestamine võib olla kaalukaotuse ja energia vähendamise põhjuseks. Toitumine peab olema valkudega ja süsivesikutega rikastatud keha jõudluse säilitamiseks. Lisaks sellele, kreatiini tarbides tuleb kindlasti juua palju vett.

Best body nutrition Hardcore Creathyl kapslid sisaldavad kaL-arginiini, mis on osaliselt asendamatu aminohape. Arginiini toodetakse inimese kehas, kui intensiivse füüsilise aktiivsuse korral ei suuda keha toota seda aminohapet vajalikus koguses, seega arginiini tuleb saada juurde väljastpoolt – kas toiduga või toidulisanditega. L-arginiin osaleb lämmastikoksiidi (NO) tootmises.Lämmastikoksiid võib kaudselt mõjutada meie veresoonkoona süsteemi.

Best body nutrition Hardcore soovitab võtta 5 Creathyl kapslit päevas: 2 enne ja 3 pärast treeningut. Teistel päevadel tuleb võtta kohe pärast ärkamist. Üks purk sisaldab 100 kapslit.

Tähtis! Kreatiini tarbimine on mõeldud regulaarselt füüsilise aktiivsusega tegelevatele täiskasvanud inimestele. Toidulisand ei asenda treeningut. Kõrge intensiivsusega treeningud nõuavad kreatiini omaduste efektiivset kasutamist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pärast avamist kasutada kuni 3 kuu jooksul. Hoida valguse eest kaitstult, kuivas kohas, 15 – 25 °C temperatuuri juures.

Hardcore Creathyl XXL kapslid on kreatiini ja arginiini sisaldav toidulisand.

Nutritional value per 100 g per portion (5 capsules)
Energy 595 kJ (140 kcal) 35.3 kJ (8.3 kcal)
Fat 1,0 g < 0.1 g
– thereof saturated fatty acids 0.8 g < 0.1 g
Charbohydrates < 0.1 g < 0.1 g
– thereof sugar < 0.1 g < 0.1 g
Protein 32.9 g 2.0 g
Salt < 0.1 g < 0.1 g
Other substances per portion (5 capsules)
Creatine monohydrate 3750 mg
– thereof creatine 3300 mg
L-arginine 1250 mg

Ingredients:
Creatine monohydrate (63.4 %), L-arginine (21.1 %), cellulose (capsule), releasing agent (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), vegetable oil (palm oil), colourants (E171, E172).
May contain traces of gluten, milk (contains lactose), soy and egg protein.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Creathyl caps”