BBN-Whey-Isolat-Neutral-1900
BBN-Whey-Isolat-Neutral-1900

Competition Whey Isolat by BBN

55,00 €

kõrgkvaliteetne, mikrofiltreeritud ja instantiseeritud vadakuvalgu isolaat
kõrge BCAA aminohapete sisaldus
madal laktoosi sisaldus (valmistatud veega)
säilitusainetevaba
ideaalne suupiste ja dieedi ajal
saadaval erineva maitsega, neutraalse maitsega

Package: 1900 g
Use: 50 g
Tühista valik

Toote kirjeldus

Best body nutrition Hardcore Competition Whey Isolate on kõrgkvaliteetne vadakuvalgu isolaat. Vadakuvalgu isolaadi tootmine toimub CFM (cross-flow-microfiltration) protsessi kaudu.CFM protsessi abil on võimalik saada puhast vadakuvalgu isolaati ja madalat rasva ja süsivesikute sisaldust.Competition Whey Isolate on samuti instantiseeritud hea lahustuvuse saamiseks ning vahustamise vältimiseks. Competition Whey Isolate toidulisand sobib ka laktoositalumatusega inimestele. Best body nutrition Hardcore ei kasuta säilitusaineid.

Best body nutrition Hardcore Competition Whey Isolate sisaldab 84.4 g valke 100 g kohta ja ainult 5.1 g süsivesikuid ning 1.3 g rasva (vanilje maitse). Teiseks antud toidulisandi eeliseks on kõrge BCAA aminohapete sisaldus, 19.3 g 100 g kohta. BCAA on hargnenud ahelaga aminohapped: L-leutsiin, L-isoleutsiin ja L-valiin. Need aminohapped on väga olulised ja neid tuleb toiduga või toidulisanditega saada.

Lihasmassi kasv toimub treeningutevahelisel taastumisperioodil, mitte treeningute ajal. Niisiis, valgud on peamine ehitusmaterjal lihaste suurendamiseks, mis soodustavad ka tervete luude säilitamist.

Best body nutrition Hardcore soovitab segada 50 g (100 ml) pulbrit 300 ml veega ja võtta enne või pärast treeningut. Hardcore Competition Whey Isolate on saadaval vanilje, šokolaadi või neutraalse maitsega, 500 g purgis. Neutraalse maitsega pulber sobib suurepäraselt teiste toodetega segamiseks, kuna ta on magus-, maitse- ja värvainetevaba, võib olla kasutatudka valgurikkatoidu valmistamisel ja küpsetamisel. Ideid ja retsepte leiad meie kodulehelt.

Tähtis! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi.Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast avamist kasutada kuni 3 kuu jooksul. Hoida valguse eest kaitstult, kuivas kohas, 15 – 25 °C temperatuuri juures. Koostisained (vanilje maitse): vadakuvalgu isolaat (96%) (piimast), maitseained, emulgaator (sojaletsitiin), magusained (atsesulfaam K, naatriumtsüklamaat, sahhariin),värvaine (beetakaroteen). Sisaldab võimalikke allergeene: gluteen ja piim (sisaldab laktoosi).Võib sisaldada vähesel määral soja ja munavalku.

Nutritional value per 100 g per portion*
Energy 1599 kJ (377 kcal) 799 kJ (188 kcal)
Fat 1.3 g 0.7 g
thereof saturated fatty acids 0.4 g 0.2 g
Carbohydrates 5.1 g 2.6 g
thereof sugar 3.6 g 1.8 g
Protein 84.4 g** 42.2 g
Salt 0.9 g 0.4 g

* 50 g with 300 ml water.

** thereof BCAA: 19.3 g.

Average of the energy value per 100 ml preparation (ready to drink) with water: 228 kJ (53.7 kcal)

Low in lactose: 0.31 g per 100 ml preparation (ready to drink) with water.

Ingredients – using the example of vanilla:
Whey protein isolate (96 %) (of milk), flavour, emulsifier (soy lecithins), sweeteners (acesulfame K, sodium cyclamate, saccharin), colourant (beta carotene).
Contains potential allergens: Soy and milk (contains lactose). May contain traces of gluten and egg protein.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Competition Whey Isolat by BBN”