muscletech
muscletech

Cell Tech Performace Series

45,00 €

Hardgaineritele mõeldud kreatiinivalemTeaduslikult loodud hardcore kreatiinivalem hardgaineritele, kellel on raskusi jõu ja massi lisamisega. See patenteeritud kreatiinivalem sisaldab oma võtmekoostisosadena toimeaineid, mille mõjusid toetavad üle 30 mitme aastakümne vältel tehtud uuringu.

Toote kirjeldus

Hardgaineritele mõeldud kreatiinivalem

Teaduslikult loodud hardcore kreatiinivalem hardgaineritele, kellel on raskusi jõu ja massi lisamisega. See patenteeritud kreatiinivalem sisaldab oma võtmekoostisosadena toimeaineid, mille mõjusid toetavad üle 30 mitme aastakümne vältel tehtud uuringu.

Kiirem lihaskasv:
Iga 2 kulbi suurune serveering CELL-TECHi pakub 7 grammi HPLC-sertifitseeritud kreatiin monohüdraati ja 3 grammi kreatiin HCli. Uuritavad, kes kasutasid samas koguses kreatiini ja süsivesikuid kui on seda CELL-TECHi laadimisfaasis (vaata juhiseid), lisasid keskmiselt 1,5 kg lihast 7 päevaga. Uuritavad, kes võtsid kreatiini mahlaga, lisasid vaid 350 g lihast.1

Suurenenud jõud:
Teises uuringus parandasid 2 mõõtlusikatäie CELL-TECHiga võrdelises koguses kreatiini ja süsivesikuid tarbinud märkimisväärselt oma tulemusi rinnaltsurumisel, jalapressil ja küünarvarte kõverdamisel.2

Parandatud toitainetetransport:
Iga 2 mõõtlusikatäie suurune serveering CELL-TECHi sisaldab 200 mg võimsat alfalipoehapet (ALA). Uuringud näitavad, et ALA aitab läbi spetsiaalsete transporterite parandada kreatiini ja glükoosi imendumist lihasrakku.

Rohkem lihasmassi ja täidlust:
CELL-TECH pakub mitmefaasilist kombinatsiooni süsivesikutest, mis tekitavad treeningjärgselt võimsa insuliinipiigi. See aitab kreatiini ja teised toitained lihasesse transportida ja täidab kiirelt glükogeenivarud, võimaldades nii glükogeeni superkompensatsiooni ning intensiivset lihast suurendavat toimet.

Ei vaja kuure:
Kliiniline uuring näitas, et CELL-TECHi kasutamine ei põhjustanud kreatiinitransporterite efektiivsuse langust.3 See võimaldab sportlastel jätkuvalt kreatiinist kasu saada, ilma pause tegemata.

Hargnenud ahelaga ja rakke volümiseerivad aminohapped:
Lisaks peamistele lihast kasvatavatele koostisosadele pakub CELL-TECH ka hargnenud ahelaga aminohappeid L-leutsiini, L-valiini ja L-isoleutsiini 2:1:1 suhtes. Hargnenud ahelaga aminohapped on vabad aminohapped – üksikud molekulid, mis seedivad ning liiguvad vereringesse väga kiiresti. CELL-TECH sisaldab ka aminohappeid tauriini ja alaniini. Need vabad aminohapped on kaks lihases kõige enam leiduvat aminohapet ning need aitavad kaasa ka raku volümiseerimisel.

Sama raha eest rohkem:
Erinevalt konkurentidest, sisaldavad Performance Series tooted võimsaid võtmekoostisosi kliiniliselt doseeritud kogustes, mis on täielikult avaldatud, nii et tead täpselt, mille eest maksad.

Parim maitse omas klassis:
Erapooletutes üks-ühele võrdlustes võitsid kõik maitsed peamisi konkurente.

Kasutamine: Võtke 1 mõõtelusika täis Cell-Techi koos 200ml veega, koheselt pärast treeingut. Treeningvabal päeval võtke 1 serveering hommikul.

 

Amount Per 1 Scoop % Daily Value
Calories 180       
Total Carbohydrate 38 g 13%*
Sugar 15 g       
Vitamin C (As Ascorbic Acid) 125 mg 213%
Vitamin B6 (As Pyridoxine Hydrochloride) 5.25 mg 263%
Vitamin B12 (As Cyanocobalamin) .2 mcg 3%
Calcium 45 mg 5%
Magnesium (As Magnesium Oxide) 32.5 mg 8%
Sodium 35 mg 1%
Potassium (As Dipotassium Phosphate) 24.8 mg 1%
     
 
Muscle Growth And Strength Matrix  
Creatine Monohydrate 3.5 g
Creatine HCL 1.5 g
     
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix  
Taurine 1 g
L-Alanine 500 mg
     
 
BCAA Matrix  
L-Leucine 500 mg
L-Valine 250 mg
L-Isoleucine 250 mg
     
 
Lipoic-Tech™  
Alpha Lipoic Acid (Supplying R-ALA) 100 mg
     
 
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
† Daily Value not established

Other Ingredients:
Multi-Stage Carb Blend (Glucose Polymers, Dextrose, Modcarb™ Blend [Oat Bran, Amaranth, Quinoa, Buckwheat, Millet, Chia], Waxy Maize [Corn Starch], Cluster Dextrin), Natural And Artificial Flavors, Calcium Silicate, Citric Acid, Di-Calcium Phosphate, Salt, Acesulfame Potassium, Sucralose, FD&C Red No. 40, FD&C Blue No. 2.Processed In A Facility That Also Processes Milk, Egg, Soy, Wheat And Peanut Ingredients.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Cell Tech Performace Series”