BBN-Waxy-Maize-Gain
BBN-Waxy-Maize-Gain

Amylopektin Waxy Maize Gain

20,00 €

• puhas amülopektiin
• 87 g süsivesikuid 100 g kohta
• suhkruvaba
• organismi energiaga varustamine ajal ja pärast intensiivset treeningut
• neutraalne maitse, segatav teiste toodetega
• rikastatud tsingiga

Package: 2000 g
Use: 30 g

Toote kirjeldus

Best body nutrition Hardcore Amylopektin Waxy Maize on kõrgkvaliteetne süsivesikute allikas vastupidavuse ja jõuspordiga tegelevatele sportlastele. Tänu kõrgele süsivesikute sisaldusele (87%) varustab ta organismi energiaga ajal ja pärast intensiivset treeningut, takistades lihaste väsimust. Süsivesikute söömise järel tõuseb veresuhkru tase kõrgele ning jääb kõrgel tasemel pikka aega, andes kehale energiat pika aja jooksul.Hardcore Amylopektin sobib ka kulturistideleasuvatele lihasmassi ehitamise faasis. Kaalu või massi suurendamiseks energiabilansi tuleb viia positiivseks, ehk keha peab saama rohkem energiat, kui ta on võimeline kulutada. Hardcore Amylopektin sobib suurepäraselt glükogeeni varude taastamiseks.

Süsivesikud tagavad lihasfunktsiooni taastamist pärast kõrge intensiivset ja/või pikaajalist füüsilist koormust, mille tagajärjeks on lihaste väsimus ning glükogeenivarude ammendumine. Selleks peale koormust tuleb 4 – 6 tunni jooksul tarbida 4 g süsivesikuid 1 kg kehamassi kohta.

Hardcore Amylopektin on rikastatud tsingiga. Vitamiinid on tähtsad toitained. Keha ise ei saa neid toota, mis tähendab seda, et vitamiine tuleb toiduga või toidulisanditega saada. Muuhulgas soodustab tsink normaalset süsivesikute ainevahetust.

Best body nutrition Hardcore soovitab segada 30 g (70 ml) Amylopektin pulbrit 300 ml veega ja võtta enne või pärast treeningut. Kuna Amylopektin pulbril on neutraalne maitse, ta sobib suurepäraselt teiste valgu kokteilidega (näiteks Best body nutrition Hardcore Water Whey või Creatine Forte Powder) segamiseks. Kokteili maitsestamiseks soovitatav lisada väikese koguse Low Carb Vital Drink kontsentraati. Hardcore Amylopektin on saadaval 2000 g purgis.

Tähtis! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Nutritional value per 100 g per portion* NRV**
Energy 1485 kJ (349 kcal) 445 kJ (104 kcal)  
Fat 0.2 g < 0.1 g  
– thereof saturated fatty acids < 0.1 g < 0.1 g  
Carbohydrates 87.0 g 26.1 g  
– thereof sugar < 0.1 g < 0.1 g  
Protein 0.1 g <0.1 g  
Salt 0.03 g < 0.01 g  
Zinc 5.1 mg 1.5 g 15

* 50 g with 300 ml water.

** NRV = % of the nutrient reference values (according to Regulation (EC) No 1169/2011).

Average of the energy value per 100 ml preparation (ready to drink) with water: 135 kJ (31,5 kcal)

Ingredients:
Waxy maize starch (amylopectin 99,2 %), zinc oxide, vegetable oil (palm oil), releasing agent (calcium phosphate).
May contain traces of gluten, milk (contains lactose), soy and egg protein.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Amylopektin Waxy Maize Gain”